Çiftli Dıspenser

Teknik Özellikler
AYNI HASSASİYETTE İKİ TABANCADAN DOLUM YAPMA ÖZELLİĞİ

METRE : + / - 0,005 ölçüm hassasiyetinde ve manyetik aktarmalı  FLC 4125 LPG metresi kullanılmaktadır

ELEKTRONİK KONTROL ÜNİTESİ (CPU)

Tüm LPG dispenserlerimizde 4 pistonlu,manyetik kaplinli,hassas ayarlanabilir,

Max. Akışkanlık: 52 Lt.

MS2 Model CPU, ATC ve tüm otomasyon sistemlerine uyumludur.

+ / - 1 ml elektronik kalibrasyon hassasiyetindedir.RS 485 haberleşme sistemi ile çalışmaktadır.

.Kasa : LPG dispenser kasaları standart olarak elektrostatik boyalı galvaniz sac gövde ve inox yan kolonlardan imal edildiği gibi komple inox olarakta terciğ edilebilir.

Satış yapabilme özelliklerine sahiptir.EMC ve OIML R117 standartlarına uygundur.

Alüminyum ve prinç kovan seçeneklerine sahip 3600 dönebilen  DT100 model LPG tabancası ve ½” çapında istenilen boyda imal edilebilen EN 1762 normunda LPG hortumu kullanılmaktadır.

Açıklama

LPG Dispenserlerinde kullanılan elektronik ünite (CPU) ve iletişim protokolü  Elektronik Ar-Ge tarafından geliştirilmiştir. CPU, ATC (Otomatik sıcaklık kompanzasyonu) ve arıza tespit özelliğine sahiptir. CPU LPG sıcaklığını sürekli olarak ölçer ve o anki LPG sıcaklığına göre LPG ‘nin yoğunluğunu belirleyerek dispenser’i kalibre eder. Prestij CPU ‘da elektrik kesintileri karşısında koruma sağlayan Ni-Cd pil bulunmaktadır. Ni-Cd pil, display’deki bilgilerin 72 saat boyunca gözükmesini sağlar. CPU’daki bilgiler 40 yıl boyunca zarar görmeden saklanabilir. UNIMEP CPU 170 İle 240 V arasında sorunsuz olarak çalışır.  ​Hidrolik aksam seperatör, filtre, metre, diferansiyel valf, solenoid valf ve tesisat bölümlerinden oluşmaktadır.  LPG Dispenserlerinde General Electric (GE) firmasının Gas & Oil grubuna bağlı 32 yıllık kuruluşu olan Nouvo Pignone (NP) imalatı metre, seperatör, filtre, diferansiyel valf kullanılmaktadır.  Yıllık 30,000 dispenser ve 600,000 metre üretim kapasitesi olan NP ‘nin ürünleri dünya çapında sorunsuz olarak kullanılmaktadır.

Posted in Dispenser, LPG DİSPENSER VE AKSESUARLARI.